image1

Deprecated: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /www/wwwroot/tomaarhidjakon.ffst.hr/templates/coverlineblue/index.php on line 149

Deprecated: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /www/wwwroot/tomaarhidjakon.ffst.hr/libraries/cms/application/site.php on line 272
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13 image14 image15 image16 image17 image18 image19 image20 image21 image22 image23 image24 image25 image26 image27 image28 image29 image30

Nova Instagram-stranica naše Udruge!

Drage kolegice i kolege, poštovani prijatelji Udruge studenata povijesti "Toma Arhiđakon" - ISHA Split! Ukoliko želite poduprijeti naše djelovanje i putem Instagram objava 

svakako posjetite odnedavno pokrenutu novu Instagram-stranicu naše Udruge, na kojoj su također predstavljene aktivnosti koje je moguće popratiti...

Unaprijed zahvaljujemo na praćenju!

ishasplit?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Udruga studenata povijesti "Toma Arhiđakon" - ISHA Split

© 2024.  Udruga studenata povijesti "Toma Arhiđakon" - ISHA Split. Sva prava pridržana.                  Webmaster: Martina Bašić, mag.ing.comp.